Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
  1. Українська мова  (3 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1.

Бурляй  Катерина       

7-А

Небрат Н.В. 

 

2.

Пирень Інна

9-А

Коваль Н.М.

 

3.

Семенченко Тетяна

10-А

Даценко І.Д.

 

2. Математика ( 3 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Бурляй Катерина

7-А

Демченко С. О.

 

2

Семенченко Тетяна

10-А

Смолич С.В.

 

3

Сидоренко Роман

11-А

Фоміна Л.М.

 

3. Фізика ( 2 учасники )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

 Вчитель, що викладає

 Примітка

1

Семенченко Тетяна

10-А

Пронь В.О.

 

2

Калайда Дмитро

11-А

Пронь В.О.

 

4. Хімія ( 1 учасник )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Бабенко Яна

10-А

Комарова І.І.

 

5. Географія ( 3 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Хотін Андрій

11-А

Небрат В.І.

 

2

Компанієць Марина

   8-А

Приліпко Т.А.

 

3

Пирень Інна

9-А

Приліпко Т.А.

 

6. Історія ( 1 учасник )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

 Примітка

1

Калайда Дмитро

11-А

Білецька О.В.

 

7. Англійська мова ( 1 учасник )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Обидіна Анастасія

11-А

Луценко Т. В.

 

8. Біологія ( 2 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Сліпченко Зоряна

8-А

Шукай Н.А.

 

2

Бабак Віктор

10-А

Шукай Н.А.

 

9. Астрономія ( 1 учасник)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Хотін Андрій

11-А

Демченко С.О.

 

10. Економіка (3 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Шолом Анна

9-А

Кардаш Л.Я.

 

2

Хотін Андрій

11-А

Кардаш Л.Я.

 

11. Російська мова і література (2  учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Бобошко Яна

10-А

Бабич Л.Ф.

 

2

Глиняна Анастасія

11-Б

Бабич Л.Ф.

 

12. Правознавство (2 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Семенченко Тетяна

10-А

Демиденко О.Я.

 

2

Калайда Дмитро

11-А

Демиденко О.Я.

 

13. Трудове навчання (2 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Комлик Альона

10-Б

П’ятниця В.А.

 

2

Глиняна Анастасія

11-Б

П’ятниця В.А.

 

Всього переможців:  25 учнів

Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Погода у Варві
Друзі сайту

Название сайта


Название сайта


Название сайта


Название сайта
Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz