Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів 2016-2017 н.р.

 

  1. Українська мова  (2 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

  1.  

Пирень Інна

8-А

Коваль Н.М.

 

  1.  

Максимюк Юлія

11-Б

Даценко І.Д.

 

 

2. Математика ( 4 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Бурляй Катерина

6-А

Демченко С. О.

 

2

Буряк Анастасія

9-Б

Демченко С.О.

 

3

Сидоренко Роман

10-А

Фоміна Л.М.

 

4

Гмиря Андрій

11-А

Фоміна Л.М.

 

 

3. Фізика ( 3 учасники )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

 Вчитель, що викладає

 Примітка

1

Жук Ліна

11-А

Турко Н.П.

 

2

Калайда Дмитро

10-А

Пронь В.О.

 

3

Гримайло Анастасія

9-Б

Пронь В.О.

 

 

4. Хімія ( 1 учасник )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Бабенко Яна

9-А

Комарова І.І.

 

 

5. Географія ( 3 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Хотін Андрій

10-А

Небрат В.І.

 

2

Ренжеренко Катерина

11-Б

Небрат В.І.

 

3

Пирень Інна

8-А

Приліпко Т.А.

 

 

6. Історія ( 3 учасники )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

 Примітка

1

Шолом Анна

8-А

Демиденко О.Я.

 

2

Калайда Дмитро

10-А

Демиденко О.Я.

 

3

Кіктенко Олександр

11-Б

Білецька О.В.

 

 

7. Англійська мова ( 2 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Обидіна Анастасія

10-А

Луценко Т. В.

 

2

Максимюк Юлія

11-Б

Бурляй С.В.

 

 

8. Біологія ( 1 учасник )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Пирень Інна

8-А

Дегтяренко О.В.

 

 

9. Астрономія ( 1 учасник)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Жук Ліна

11-Б

Демченко С.О.

 

 

10. Економіка (3 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Домме Ангеліна

9-А

Кардаш Л.Я.

 

2

Хотін Андрій

10-А

Кардаш Л.Я.

 

3

Кузьмич Олександра

11-А

Кардаш Л.Я.

 

 

11. Російська мова і література (2 часники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Семенченко Тетяна

9-А

Бабич Л.Ф.

 

2

Максимюк Юлія

11-Б

Бочко Г.І.

 

 

12. Інформатика (1 учасник)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Буряк Анастасія

9-Б

Демченко С.О.

 

 

13. Правознавство (3 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Семенченко Тетяна

9-А

Демиденко О.Я.

 

2

Калайда Дмитро

10-А

Демиденко О.Я.

 

3

Жук Ліна

11-Б

Демиденко О.Я.

 

 

14. Трудове навчання (2 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Гримайло Анастасія

9-Б

П’ятниця В.А.

 

2

Глиняна Анастасія

10-Б

П’ятниця В.А.

 

 

Всього переможців:  31 учень

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Погода у Варві
Друзі сайту

Название сайта


Название сайта


Название сайта


Название сайта
Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz