Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів 2015-2016 н.р.

  1. Українська мова  (4 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

  1.  

Гримайло Анастасія

8-Б

Бойко В.Д.

 

  1.  

Обидіна Анастасія

9-А

Шокодько Г.М.

 

  1.  

Левадна Віталія

11-А

Небрат Н.В.

 

  1.  

Максимюк Юлія

10-Б

Даценко І.Д.

 

 

2. Математика ( 2 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Сидоренко Роман

9-А

Фоміна Л. М.

 

2

Ренжеренко Катерина

10-Б

Демченко С.О.

 

 

 

3. Фізика ( 2 учасники )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

 Вчитель, що викладає

 Примітка

1

Калайда  Дмитро

9-А

Пронь В.О.

 

2

Жук Ліна

10-Б

Турко Н.П.

 

 

4. Хімія ( 2 учасники )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Бабенко Яна

8-Б

Комарова І.І.

 

2

Ярошенко Дарина

9-А

Комарова І.І.

 

 

5. Географія ( 2 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Хотін Андрій

9-А

Небрат В.І.

 

2

Ренжеренко Катерина

10-Б

Небрат В.І.

 

 

 

6. Історія ( 4 учасники )

 Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

 Примітка

  1.  

Левадна Віталія

11-А

Білецька О.В.

 

  1.  

Кіктенко Олександр

10-Б

Білецька О.В.

 

  1.  

Буряк Анастасія

9-Б

Білецька О.В.

 

  1.  

Ігнатенко Максим

11-А

Білецька О.В.

 

 

7. Англійська мова ( 4 учасники )

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Обидіна Анастасія

9-А

Луценко Т.В.

 

2

Максимюк Юлія

10-Б

Бурляй С.В.

 

3

Левадна Віталія

11-А

Бурляй С.В.

 

4

Носенко Андрій

9-Б

Бурляй С.В.

 

 

8. Астрономія ( 1 учасник)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Леоненко Євгеній

11-А

Демченко С.О.

 

 

9. Російська мова та література (3 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Обидіна Анастасія

9-А

Павленко Т.О.

 

2

Максимюк Юлія

10-Б

Бочко Г.І.

 

3

Левадна Віталія

11-А

Бабич Л.Ф.

 

 

10. Економіка ( 2 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Кузьмич Олександра

10-А

Кардаш Л.Я.

 

2

Шкуліпа Інна

11-Б

Кардаш Л.Я.

 

 

11. Інформаційні технології ( 1 учасник)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Семенченко Володимир

11-А

Литвиненко Є.М.

 

 

12. Правознавство (4 учасники)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Калайда Дмитро

9-А

Демиденко О.Я.

 

2

Мельник Таїсія

10-Б

Демиденко О.Я.

 

3

Козлова Катерина

11-А

Демиденко О.Я.

 

4

Ігнатенко Максим

11-А

Демиденко О.Я.

 

 

13. Трудове навчання (1 учасник)

Прізвище, ім`я учня

Клас

Вчитель, що викладає

Примітка

1

Глиняна Анастія

9-Б

П’ятниця В.А.

 

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Погода у Варві
Друзі сайту

Название сайта


Название сайта


Название сайта


Название сайта
Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz